Arabové a medvídek Pú

24. června 2006 v 17:55 | Die in sludge |  Pod lupou O-
Arabové a medvídek Pú
Tak už je to tady a řekněme si upřímně, dalo se to čekat. Arabové, každým coulem milovníci Alláha, zakázali vysílat medvídka Pú ve svých televizích. A já s nimi naprosto souhlasím…
Tohle mrzké zvíře se bez jakéhokoli studu a sebezapření veřejně stýká a paktuje s tím nečistým imperialistickým Prasátkem. Fuj !! Běhá mi z toho mráz po zádech.. Přitom všichni víme o co tomu Prasátku ve skutečnosti jde. Pod maskou nevinného úsměvu a laciných přátelských gest se skrývá bestie, kapitalistický štváč, jenž dětem nenápadně podsouvá svým mrkáním a afektovanými posunky své úchylné názory, svůj nenávistný pohled na zbytek světa. Prasátko by nám rádo vnutilo americké pseudodemokratické principy chování a nejde-li to po dobrém, pak by se jistě odhodlalo k prasečímu útoku na naše města a občany. Ale naši arabští přátelé ho včas prohlédli a my evropané bychom je měli směle následovat.
A potom, co srazíme Prasátko na kolena, půjdeme ještě dále.. Upečeme zaživa všechny ty kačery Donaldy, uspořádáme štvavý hon na králíka Buggse a toho prašivého psa Goofyho necháme utratit…..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama