Skinheadi

25. června 2006 v 12:37 | Die in sludge |  Povídky
Už léta chovám v ohradě na svém pozemku skinheady. Předem upozorňuji, že na to mám patřičná povolení a nikdy jsem netýral zvířata. Na všech povoleních jsou razítka. Hygiena také souhlasila. Všechno je ťipťop, cimprlich, košér, oukej.
Výběh je poměrně rozlehlý, uprostřed jsou stromy a hospoda, na okrajích hluboké vodní příkopy a pro jistotu ještě třímetrový elektrický plot s ostnatým drátem. Pozemek je umístěn v nádherné krajině v podhůří Orlických hor, plné vůně lesa a lučního kvítí. Koupil jsem to za pár marek od nějakého čecha.
Skinheadi patří do řádu savců, čeledi hladkolebí, rozmnožují se dělením (proto prosím nesekat, neporcovat - děkuji), jinak jsou to zvířata poměrně hloupá, o to více však arogantní a svéhlavá. Jejich pravá horní končetina je oproti levé o dost silnější, pravděpodobně z jakýchsi neznámých biologických důvodů. Lze je vycvičit k předvádění zajímavých kousků, k čemuž potřebujete znát pouze pár základních povelů. Skoro všechny jsou v němčině, až na pár vyjímek. Zde uvádím pár konkrétních případů: Raus, Schwein, Jude, Hail, Schwarz, Stevie Wonder, Kafka. Většina z těchto povelů vyvolá u nich záchvat nepříčetné zuřivosti.
K potravě toho není moc co říci, živí se výhradně pivem. K jiné potravě se chovají apaticky.
Nadmíru pozitivně reagují na znak větrníku a pouštíte-li jim politické projevy jednoho afektovaného rakušana, chrochtají blahem. Nedovedu si to vysvětlit. Zkoušel jsem pouštět z amplionu i jiné hlasy, ale vůbec na ně nepůsobily. Chci-li je vydráždit k zuřivé agresi, stačí když nechám zahrát výběr hitů Věry Bílé, best of Gipsy Kings, Klezmatics či jakýkoliv hiphop. Co se týče vztahu k jiným zvířatům, kromě samice Orla, jsou k nim lhostejní. Orlice však doslova milují.
Nedávno mi bohužel několik kusů uteklo z ohrady. Při obhlídce jsem objevil velkou trhlinu v oplocení, muselo se to přihodit při některém výpadku napětí. Příště budu chytřejší, slibuji.
Otvor je již zacelen, ale pár skinheadů teď volně pobíhá po světě. Proto prosím všechny občany, aby se tyto zvířata, pokud je spatří, nepokoušeli sami odchytit. Jsou velmi agresívní a hrozí vážné nebezpečí napadení. Sdružují se do smeček, útočí ve skupinách v jakoukoli denní dobu. Budou-li odchyceni, navrhuji je okamžitě a bez prodlení utratit.
s úctou chovatel amatér
Helmut Schmitke
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mr.D Mr.D | 8. srpna 2006 v 19:25 | Reagovat

Hele celkem vtipný,ale nezapomeň Skinheads můžou bejt i levicový...Ty pravicový blbci neznaj správnou filozofii skinheads.

2 die in sludge die in sludge | 27. srpna 2006 v 10:58 | Reagovat

To já dobře vím, ale o těch tahle povídka není. Staré skinhedy, kteří byli někde v  60.letech, bych respektoval, ale takoví už snad nikde nejsou...??

3 Frnda Frnda | E-mail | Web | 13. října 2011 v 8:26 | Reagovat

Souhlas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama