Buh

23. listopadu 2006 v 0:40 | Die in sludge |  Povídky
Buh
Tož ja sem fakt ale pracant.
Makam jak šrub od rana do večira.
A vstavam ve čtyry rano každy ďěň. Nemam tu žadne pichačky, bo na co by my byly, dyž sem tu jediny ne, kurňa? V tym zavodě robim akorat ja, sem ekšpert na všecko nadpřirozene a take ty pičoviny, a ini tu pracu nezastanu ta dobře jak ja. Par dobrych napadu měl muj synek, ale ty jeho aktyvyty se nesetkaly s pochopenim. Furt kohosi otravoval s tyma svyma vyzema o lepšim světě, až komusi kurva ruply nervy, lidi se nasrali, na něho si počihali a pak ho ukřižovali! Měl si davat bacha, ni? Stejně to byl asi parchant, bo ja sem s Mařku neobcoval dluho jak cip a ona ho pak odkajsi vytahla z chleva, henten pazmek. Ja se chytil za hlavu a řikam: Ježiši Kriste!! A ona pry, že to je fajne meno, tak už sme u toho ostali. Dyk ten chuj neuměl ani žadne pořadne zazraky. Co ja vim, tak akorat proměnil vodu na vino a zhojil par lidem škrabance. Take tryky umi aji v lepšim cirkuse. To ja třeba, dyž mam blbu naladu, necham vychcipat pulku ňejakeho města na jakusi hnusnu chorobu, nebo tak. Je to vcelku fajne.
Co vam budu vykladat chachaři, už ste asi pochopili, že su Buh. Ti co mě maji radi,mi řikaji Pambu, ti co mě nenaviďa Satan. Oboje su ja.
Prace to neni jednoducha, furt litate jak nadmuta koza. Furt sledujete, co se kde šustne, estli je to na Aljašce či tam v Zambezi u černochu. Ale ja si nestěžuju, ja mam tuhle robotu rad. A dělam ju svědomitě jak cip.
Teď sem na sebe nasrany, bo sem byl na nemocenske par stoleti. Chytil sem hemeroidy od teho jak furt sedim a čumim na svět, co se tam robi, a na nohach mam křečaky, to zas od teho jak furt litam a dělam ty pohromy, valky a tak. Par lidem sem přičaroval ty hemeroidy a křečaky tež, a eště ruzne dalši chujoviny. Atˇ si užijou, kurvy…
Lidi sou stejně svině. Množi se jak kralici, je jich jak sraček a všude kaj přidou, jenom dělaji bordel, zanechavaji vykaly a jebou do tej ozonove vrstvy. Tak to teda ne! Bo kdyby tu Zemi hodně pojebali, tak přidu o praci a kdovi kde mňa pak přeloži. Třeba na tu hentu zasranu Alfu Centauri, ni. Brrrrrr! Dyk tam chcip pes! Musim s tym cosik zrobit! Musim je vyhladit! Nasadim jim tam takych Bushu jak v tej Americe a bude. Ti tu praci odvedou za mně, bo taci jak někde šlapnu, tak tam sto let trava neroste.
A ja si pak konečně vezmu zasluženu dovolenu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cip cip | 23. listopadu 2006 v 0:49 | Reagovat

Bohu heleďse, nechaj ňa jo? Ti namaluju nějaký pěkný obrázek jo?

2 Koci Koci | 23. listopadu 2006 v 17:11 | Reagovat

dokonalé:))

3 jeník jeník | 24. července 2007 v 20:29 | Reagovat

Moc hezké.Přál bych si vidět pohled všech pánbíčkářů při čtení této povídky.

4 to jsem ja taky buh to jsem ja taky buh | 2. července 2008 v 12:45 | Reagovat

vyborny kam na to chodis-super jen tak dal

5 Jana Jana | 18. července 2008 v 12:20 | Reagovat

takove sračky..božie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama